Slide

Slide

Firma Granimar Kamieniarstwo Orzechowscy specjalizuje się przede wszystkim w produkcji nagrobków i grobowców z kamienia naturalnego. Posiadamy w swej ofercie szeroką gamę kamieni skandynawskich, brazylijskich oraz indyjskich. Nasza oferta charakteryzuje się dużą różnorodnością granitów co pozwala na spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy bogaty park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala wyprodukować nagrobki najwyższej jakości.
Głównym celem naszej firmy jest kompleksowa oraz fachowa obsługa klienta, dlatego oferujemy Państwu pełen zakres usług związanych z obróbką kamienia.
Wykonujemy pomiary, gwarantujemy profesjonalne doradztwo w wyborze kamienia, przygotowujemy projekt nagrobka, zajmujemy się kompleksową produkcją oraz wykonujemy montaż finalny.

Na życzenie klienta dokonujemy wszelkich opłat cmentarnych.
Wszystkie prace począwszy od cięcia kamienia, obróbkę, profilowanie oraz montaż wykonuje nasza załoga.

Nie boimy się nowych wyzwań dlatego jesteśmy otwarci na propozycje i indywidualne projekty klientów. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie obróbki kamienia w połączeniu ze skrupulatną dbałością o szczegóły pozwoliło nam na zdobycie Państwa zaufania.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Zakładu Kamieniarskiego, gdzie będziemy mogli Państwu zaprezentować pełną ofertę materiałów i usług.

ZAKŁAD PRODUKCYJNY / BIURO IŁAWA
PPHU GRANIMAR
KAMIENIARSTWO ORZECHOWSCY

Iława, Nowa Wieś, ul. Kryształowa 3
( przy głównej trasie Iława – Ostróda – Olsztyn )


tel. 888 268 959 : 888 268 952
e-mail: granimar-orzechowscy@wp.pl

PUNKT WYSTAWOWY BRODNICA – GORCZENICA

( przy głównej trasie Brodnica – Rypin )

PUNKT WYSTAWOWY LUBAWA

LUBAWA, ul. Olsztyńska

( przy głównej trasie Lubawa – Ostróda – Olsztyn )